top of page

Služby v oblasti čistírny poskytujeme od roku 1996 a díky bohatým zkušenostem a zájmu stále inovovat technologie a postupy můžeme nabídnout nejlepší možnou péči o Vaše oděvy, která je v současnoné době na trhu.

 

Naším mottem je "Šetrně k textilím, bez kompromisů ke skvrnám"

Jako jediní v České republice můžeme nabídnout čištění novou technologií TRITON s deseti vstřiky.

ČIŠTĚNÍ ODĚVŮ

Používáme zcela inovativní stroje od společnosti SEITZ, jejichž technologie umožňuje šetrné a vysoce kvalitní vyčištění všech druhů materiálu bez jejich opotřebení. Naší prioritou je kvalita, Vaše oděvy budou v průběhu čištění automaticky ošetřeny apretací, která je ZDARMA.

OČIŠTĚNÍ MOTO ODĚVŮ

Jen my dokážeme Vaše moto kombinézy zbavit odolných skvrn od hmyzu i pachu od potu  důkladně a šetrně.  Technologie TRITON nám umožňuje čistit všechny kombinézy včetně všitých chráničů bez rizika jejich poškození. Tuto službu nabízíme jako jediní v České republice. Zajišťujeme i opravy oděvů.

PRANÍ

K praní Vašeho prádla přistupujeme s respektem a používáme pouze nejnovější přípravky, které zajišťují dokonalé a důkladné ošetření Vašich oděvů. Výsledná kvalita je pro nás prioritou. Vaše prádlo bude čisté, voňavé a Vy se v něm budete cítit prostě skvěle!

ČIŠTĚNÍ KŮŽE  A KOŽEŠIN

Aby naše služby v oblasti péče o oděvy a textílie byla kompletní, zajišťujeme také číštění kůže a kožešin. Samozřejmostí je opět šetrné ale důkladné vyčištění Vašich kožených a kožešinových oděvů a doplňků.

ŽEHLENÍ A MANDLOVÁNÍ

Konec nedokonale vyžehleným košilím a času stráveným nad žehlícím prknem! Využijte možnosti, nechat si u nás Vaše košile, kalhoty, ložní prádlo, závěsy a jiné vyžehlit profesionály, kterým k dokonalému vyžehlení dopomůže profesionální technika.

Věnujte svůj čas tomu, co umíte a co Vás baví a nechte nás dělat to, co umíme my!

OPRAVY ODĚVŮ

Na základě naší dlouholeté spolupráce s našim partnerem můžeme nabídnou opravy a úpravy oděvů za velice přijatelné ceny.

OSTATNÍ SLUŽBY
V případě potřeby jsme schopni nabídnout službu expres čištění do 3 hodin.
Naše  služby dále zahrnují čištění vertikálních žaluzií. Po dohodě jsme schopni zajistit i demontáž a montáž dle Vašich časových možností a potřeb.
Zajišťujeme také impregnaci textilií. 
 
Naší snahou je poskytnout Vám kompletní služby v oblasti čištění všech druhů oděvů a textílií na jednom místě a z tohoto důvodu aktuálně usilovně pracujeme na rozšíření námi poskytovaných služeb ještě o čištění koberců a čištění peří. Pevně věříme, že Vám tyto služby již brzy budeme moci v naší provozovně nabídnout. 

bottom of page